BT III - wht sprws

27. srpna 2009 v 18:07 | sir DreamWorks |  Hudba
Není to tak dlouho, co kanadská skupina Billy Talent vydala svoje třetí studiové album /nepočítám album Watoosh! z časů Pezz/, příhodně pojmenované "Billy Talent III".

Nedalo mi to a ještě před uvedením na trh jsem si ho stáhnul, protože BT fakt žeru, vlastně poslouchám převážně jen je. Stahování dokončeno, jde se poslouchat. Už s prvními tóny songu "Devil On My Shoulder" mi bylo jasné, že to bude něco jiného než to, na co jsem byl zvyklý z předchozích dvou desek. Hudba je těžkopádnější a pomalejší, stále si však zachovává skvělou rytmiku a dokonalé, emotivní texty.
Tímto se dostávám k tomu hlavnímu o čem jsem chtěl psát - písnička s nevinným názvem "White Sparrows". Pokud se posluchač plně nevěnuje textu, nebo neumí-li nedejbože vůbec anglicky, může mu "White Sparrows" přijít jako úplně obyčejná, ale ve skutečnosti to tak vůbec není. Síla se ukrývá v textu, v dobře volených slovech, která zasáhnou to správné místo a pokud se citlivější povahy vžijí do postavy zpěváka, vyprávějícího příběh o oné události, určitě si budou muset skočit pro kapesník.

Posuďte sami...

 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 pp pp | Web | 1. listopadu 2009 v 22:13 | Reagovat

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama