Hudba

BT III - wht sprws

27. srpna 2009 v 18:07 | sir DreamWorks
Není to tak dlouho, co kanadská skupina Billy Talent vydala svoje třetí studiové album /nepočítám album Watoosh! z časů Pezz/, příhodně pojmenované "Billy Talent III".

Screamer Radio

4. března 2009 v 5:26 | sir DreamWorks
Rádi posloucháte hudbu, máte svoje oblíbené žánry a všechny vaše pirátsky stažená alba už máte oposlouchána? Pak právě pro vás je zde Screamer Radio!

Relient K

28. listopadu 2008 v 11:48 | sir DreamWorks
Včera jsem se svojí pirátskou lodí opět zavítal do mojí oblíbené zátoky, příhodně pojmenované "Pirátská Zátoka" a hledal jsem nějakou netradiční vánoční hudbu. Po chvíli jsem našel přesně to co jsem hledal - předposlední album rockové skupiny Relient K nazvané Let It Snow Baby... Let It Reindeer a byl jsem mile překvapen.

Saosin

18. listopadu 2008 v 3:32 | sir DreamWorks
Skupinu nesoucí zvláštní název "Saosin" znám už poměrně delší dobu. Narazil jsem na ně úplně náhodou, když jsemna YouTube sledoval reklamní video k metalshopu a písnička co zazněla u "emařky" mi utkvěla v paměti.

Circa Survive

16. listopadu 2008 v 2:59 | sir DreamWorks
Nedávno jsem narazil na jednu písničku od skupiny Circa Survive a hned při prvím poslechu mě fascinovala tak, že jsem okamžitě stáhnul celou jejich diskografii.
 
 

Reklama